Ara
  • Sezer Öztürk

Sezer Öztürk: "Rencide oldum"

Güncelleme tarihi: 26 Ara 2019

Futbolda şike soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve daha sonra serbest bırakılan Fenerbahçe futbolcusu Sezer Öztürk, kendisi hakkında yapılan bir habere cevap verdi.


Eskişehirspor'dan transfer edilen Sezer, kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada kendi ağzından yayınlanan habere tepki gösterirken, "Bugün bir gazetede benim ağzımdan yayınlamış bir haberle ilgili rahatsızlığımı da kamuoyuyla paylaşmak istiyorum. Söz konusu gazetenin muhabiri beni aradı ve son gelişmelerle ilgili bir değerlendirme yapmamı istedi. Ben de herhangi bir açıklama yapmak istemediğimi, sıkıntılı bir dönem yaşandığını, bu çerçevede bir röportaj yapmaya sıcak bakmadığımı anlattım. Muhabir bu kez de takımdaki bazı futbolcuların bu konuda bir takım açıklamalar yaptığını, benim de konuşmamın doğru olacağını söyledi. Ben de başkalarının nasıl bir açıklama yaptığını bilmediğimi ve bu konularla ilgilenmediğimi belirttim. Prensip olarak bu konularda konuşmadığımı belirttim ve son olarak da benim ağzımdan bir şey yazmamasını söyledim. Aramızda geçen konuşma bundan ibarettir." ifadelerini kullandı.

Haberin kendisini rahatsız ettiğini belirten Sezer, "Hal böyleyken, bu konuşmanın, ’Sezer’in açıklamaları kafalarda soru işareti oluşturdu’ ifadesiyle haberleştirilmesi beni son derece rencide etmiştir. Gün içinde internet sitelerinin de haberi aynı şekilde kullanmasıyla kamuoyunda hakkımda yanlış bir intiba meydana gelmiştir." dedi.

Sezer Öztürk, şu an için tatilde kendisine verilen programı uyguladığını söylerken, kötü senaryoları asla düşünmediğini ve kendisine inananları utandırmayacağını dile getirdi.

2 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör